niedziela, 30 marca 2014

CRACOW FASHION WEEK 2014

W dniach od 22 do 30 marca w Krakowie odbyła się 5 edycja CFW. Wydarzenie otworzył konkurs Cracow Fashion Awards, dla młodych projektantów, absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. 
 
W ostatni piątek miałam okazję uczestniczyć w pokazie w hotelu Niebieski Art. Hotel & Spa, gdzie swoje kolekcje zaprezentowało 7 projektantów. 

 

Cracow Fashion Week jest to impreza mająca na celu ułatwienie startu młodym projektantom, dla wielu z nich ten event jest mocną trampoliną.

Przyznam szczerze, że wszystkie kolekcje miały w sobie coś wspaniałego! Największa moją uwagę skupiła kolekcja Magdaleny Marii Karolskiej „In Memory Off”. Autorka kolekcji skoncentrowała się na emocjach i muzycznej historii miasta Detroit i wyraziła to w swoich projektach.


Ciekawą kolekcję miała również projektantka Magdalena Misztal „Zou Bisou”. To  kolekcja przeznaczona dla romantyczek oraz energicznych pewnych siebie kobiet z lat 60/70.
Podobała mi się również kolekcja Aleksandry Dudek „Insectity”, kilka projektów z pewnością wybrałabym dla siebie!  
Podczas pokazu została wręczona nagroda Bon Stypendialny o wartości 15. 000 zł dla wybranego projektanta, którym był Sebastian Gąsienica-Łuszczek.
 
Zostawiam Was zatem z porcją zdjęć - miłego podziwiania !bluzka - Mango, spodnie - Ralph Lauren, buty - zara

1 komentarz:

  1. you look great.
    nice outfit
    thanks for sharing your photos and this fashion week. exciting to see new designs.
    x

    OdpowiedzUsuń