wtorek, 9 lipca 2013

Tropical obsession

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie wiosna czy lato nie istnieje bez sukienek. Uwielbiam je i nie wyobrażam sobie w upalne dni wybrać inny strój. Uważam,że to najprostszy, najlepszy strój dla kobiety.  A krótkie spodenki pozostawmy na wycieczkę i plażę.
Nie wiem, dlaczego krąży jakiś dziwny pogląd,że do sukienki potrzebne są niezłe nogi ... Jeśli już, to w spodenkach eksponujemy je w całości i pokazujemy wszytko. A odpowiednim krojem, długością sukienki możemy pokazać to co chcemy, co nam się podoba, a  ukryć niedoskonałości. Dlatego  Was zachęcam gorąco do ich noszenia. Nasunął mi się ten temat, ponieważ pogoda w ostatnie dni  nas rozpieszcza i słońce mocno grzeje, i ja jako typ- obserwator ulicznej mody ;) widzę plagę krótkich spodenek. I tak - na 10 kobiet (młodych dziewczyn, nastolatek w to nie wliczam im wolno wszytko), jedna wygląda super, pozostałe 9  po prostu źle...możliwe że większość z Was nie zgodzi się z tą opinią ... Rozumiem, że spodenki są wygodne, jednak  dla mnie niech żyją SUKIENKI!!
To co dzisiaj prezentuję to zdjęcia zrobione przy okazji popołudniowego spotkania  ze znajomymi.Jestem uzależniona od kolorów i sukienek  :)) sukienka mojego autorstwa:)
buty-Formul@ joven tutaj
torebka-Zara
kolczyki -Bershka
okulary -Mango

2 komentarze:

  1. sukienka ma genialny krój! naprawdę zazdroszczę jej, bo jest idealna <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna sukienka.
    Miłego weekendu, DaisyLine

    OdpowiedzUsuń