niedziela, 30 czerwca 2013

Hiszpańskie sieciówki - znane i nieznane, przez nas noszone i lubiane...c.d.

Post o domu towarowym El Corte Ingles był postem wstępnym. Ciężko przedstawić w jednym poście ogrom tej hiszpańskiej Mekki kobiecej - i nie tylko.

El Corte Ingles jest wielbiony przez Hiszpanki  właściwie nie bez powodu.Wchodząc tam, każda kobieta znajdzie bez problemu to, czego aktualnie szuka, i to wszystko, co kobiecie do szczęścia potrzebne, skoncentrowane jest pod jednym dachem. I tak, znajdą tu coś dla siebie wielbicielki klasyki (bez względu na wysokość żądanego obcasa ;)   )....

... znajdzie się tu również coś dla wielbicielek kontrastów...

...osoby lubiące praktyczne rozwiązania też będą zadowolone po wizycie...


... jak również wielbicielki (i wielbiciele) wygody nie wyjdą z pustymi rękami!
 Jakie marki są najpopularniejsze ? Oprócz znanych i światowych firm, takich jak Michael Kors czy Hugo Boss znajdziemy tu rodzime tubylcze marki. Osobiście uwielbiam hiszpańskie buty - są tak doskonale profilowane, że problemu nie sprawia nawet 10-centymetrowa szpilka, a dbałość o szczegóły i wykonanie jest niesamowicie precyzyjna. Bez wątpienia moim faworytem jest Gloria Ortiz

Doskonała jakość  używanych materiałów, jak i niesamowicie dobrze profilowana forma buta sprawiają, że nie można się im oprzeć. Marka stawia sobie za cel zaspokojenie gustu każdej kobiety, stąd w ich ofercie możemy znaleźć zarówno obuwie na co dzień ( balerinki, espadryle),buty doskonałe do biura (klasyczne w formie, z wygodnym obcasem), buty na okazjonalne wyjścia (niebotyczne szpilki ) , a także kolekcję dla Panien Młodych. Marka oprócz butów posiada w swojej ofercie dodatki i akcesoria (okulary, torebki).


Marką typu "basic" jest Zendra.
źródło : www.moda2.es

Marka, która oferuje odzież i obuwie dla kobiet chcących wyglądać dobrze w każdej sytuacji. Klasyczne fasony, dbałość o jakość materiałów oraz wykonania sprawia, że produkty tej marki będą zawsze odpowiednie, i nigdy ryzykowne.


źródło: www.stilo.es
Marka, która powstała w 1978 roku. Marka, dla której doskonałe obuwie jest najważniejsze. Troska o detale, podążanie za najnowszymi trendami, spełnianie obuwniczych marzeń każdej kobiety - to cel, jaki przyświeca firmie. Ich buty są różne - od klasycznych po bardzo awangardowe,ale zawsze doskonale wykonane  z dbałością o każdy szczegół.


LOLA CRUZ
źródło: www.zapatosdesignershoes.co.uk
Buty, które są kwintesencją doskonałości . Materiały z najwyższej półki, doskonały profil obuwia, nowatorskie projekty, buty, które odzwierciedlają marzenia. 

I na koniec - marka "młodzieżowa" El Corte Inglesu:

źródło : www.summerfashionweek.wordpress.com

Marka w zamierzeniu młodzieżowa, w praktyce objawia taką różnorodność form, kolorów i fasonów, że każdy bez wyjątku znajdzie tu coś dla siebie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz