niedziela, 12 maja 2013

Hiszpanskie sieciowki znane i nieznane,przez nas noszone i lubiane-EL Dantes

Kolejna znana i ceniona marka hiszpańska którą mam przyjemność Wam zaprezentować to obuwnicza  firma El dantes ,która pod swoimi skrzydłami ma dwie inne : 1to3 skierowana do młodych, odważnych ludzi, i Roberto Botella, która słynie z elegancji i komfortu.

źródło:www.sexy-lady.pl
źródło: www.facebook.com


źródło: www.facebook.com
Firma El Dantes powstała w 1966 roku. Filozofia jej to tworzenie obuwia które charakteryzuje wysoka jakość wykonania i ciekawe wzornictwo. Marka ta skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. El Dantes ma swoje sklepy w ponad  40 krajach, niestety w Polsce marka dostępna jest tylko przez internet oraz w pojedynczych egzemplarzach w sklepie Venezia .
Wnętrza sklepów EL Dantes charakteryzuje minimalizm i surowość,w przeciwieństwie do  butów które cechuje wyrafinowanie, bogata kolorystyka i niepowtarzalne wzornictwo.
źródło : internet


źródło: www.facebook.com
Roberto Botella uznanie zyskała dzięki wysokiej jakości surowcom, perfekcyjnemu wykonaniu. Największą zaletą butów Roberto Botella jest ich ponadczasowowść i elegancja.
Marka ta powstała 2002 roku i szybko zyskała popularność na hiszpańskiej obuwniczej  scenie. Firma tworzy obuwie oparte na najbardziej stylowych trendach, nie zapominając o komforcie. Roberto Bottela to marka przeznaczona dla dynamicznych, eleganckich kobiet, które ponad cenę stawiają jakość wykonania i komfort użytkowania.

POLECAMY..


źródło: internet


źródło: www.facebook.com

źródło: www.facebook.com

2 komentarze: