sobota, 25 maja 2013

DON QUIJOTE Y YO

W oczekiwaniu na kolejny post fatałaszkowy, wiedząc, że w Polsce pogoda nieciekawa, zaserwuję Wam ponownie dawkę słońca i hiszpańskiego błękitu. Tak się złożyło, że Hiszpania to kraj nam trzem bardzo bliski, i mając okazję ją zwiedzać, czynimy to chętnie :).
spodnie / trousers - Pull & Bear (old), t-shirt - Pull & Bear (old), sandały / sandals -  Ipanema Gisele Bundchen, okulary / sunglasses - Ray Ban (old)


Tym z Was, którzy na wakacje wybierają się na Półwysep Iberyjski, zwłaszcza w jego centrum, polecam wycieczki samochodowe po rejonie Castilla -La Mancha.  Można tu odkryć wiele klimatycznych zakątków, takich jak Consuegra na trasie Don Kichota. O tychże wiatrakach usłyszałam od Kasi, i niezwłocznie wybraliśmy się na wycieczkę celem nacieszenia oczu tym nostalgicznym widokiem.
Kilka lat później wróciliśmy w ten sam region. Zlot motocyklowy nie mógł odbyć się w lepszej scenerii - my na motorach, niczym Don Kichot i Sancho Pansa, nad nami wiatraki i czyste niebo, ryk maszyn idealnie komponował się z krajobrazem - motocykl to też świetny sposób na zwiedzanie Hiszpanii :)


Nigdy nie lubiłam zorganizowanych wycieczek, zdecydowanie bardziej preferuję wypady na własną rękę. Kilka takich perełek jeszcze mamy w zanadrzu, będą pojawiać się okazjonalnie, tymczasem zostawiam Was ze słonecznym krajobrazem - oddajcie się marzeniom, dążcie do ich spełniania, nie traćcie wiary w siebie,za słowami Sancho Pansy :
".(..) przyjmij moją  radę i żyj, bo największym szaleństwem jakiego może dopuścić się człowiek w życiu, jest pozwolić sobie umrzeć, tak po prostu, nie zginąć z rąk innych, lecz z rąk melancholii(...)"
(tłumaczenie własne).4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, wszystko robi zdecydowanie większe wrażenie na żywo :)

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia - kolejne miejsce na mapie, gdzie warto się wybrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia! to z wiatrakiem odbitym w chromie auta- kosmos :)

  OdpowiedzUsuń