sobota, 27 kwietnia 2013

BLACK + WHITE Yoko Ono t-shirt


Kasia wspomniała w poprzednim poście o jednym z gorących trendów wiosny. Łączenie dwóch kontrastowych kolorów, w tym sezonie królujących - czerń i biel. W moim wydaniu będzie oryginalnie- na motorze tez można być fashion, jak sami zobaczycie.   kurtka / jacket - targi motocyklowe / biker fair
skórzane spodnie / leather pants - Mango
botki / biker boots- zara
koszulka / t-shirt -zara
okulary / sunglasses - Ray Ban

 
Biało-czarny t-shirt z wizerunkiem Yoko Ono stał się elemntem dominującym w mojej wersji najpopularniejszego trendu. Do tego proste, czarne, skórzane spodnie, bikery, aviatory i kurtka, i gotowe. 


Nawet motor niechcący okazał się być modny, kolorystycznie idealnie komponuje się z tendencjami sezonu :) . Oprawa do zdjęć idealna. Przestrzeń niczym nie ograniczona, i duch wolności - doskonałe przedstawienie cytatu z "Easy Rider" : "Wolność i mówienie o niej to dwie różne rzeczy. Ciężko być prawdziwie wolnym, kiedy codziennie jesteś kupowany i sprzedawany jak towar na rynku. (...)O tak, oni cały czas tylko mówia,mówią i mówią o wolności jednostki. Ale kiedy tylko widzą naprawdę wolnego człowieka, są przerażeni jak cholera. " Może to jest powód, dla którego duży procent spotkanych na trasie kierowców ma problem z zaakceptowaniem tego, co widzi ;) .

8 komentarzy:

 1. Mam słabość do botków typu biker boots, i się z tym nie kryję. Co tu dużo mówić, kupuję stylizację!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie z pazurem!!
  Spodnie pięknie podkreślają sylwetkę.

  A t0shirt z Yoko Ono czad!

  OdpowiedzUsuń
 3. Perfect photos !!

  -Visit My blog urbanfashionstylee.blogspot.mx

  OdpowiedzUsuń