wtorek, 5 lutego 2013

Hiszpańskie sieciówki znane i nieznane, przez nas noszone i lubiane - SFERA

Zakładając bloga, planowałyśmy podzielić się z naszymi Czytelniczkami częścią naszej szafy. Do tej pory miałyście okazję do zaobserwowania naszych codziennych stylizacji, dziś chcemy dodać coś nowego, innego- chciałybyśmy przybliżyć Wam nieco marki odzieżowe, których ciuszki  same  chętnie  przyodziewamy. Część z tych marek na pewno jest Wam znana, część dopiero poznacie - być może dzięki nam- zapraszamy do śledzenia naszej serii postów na temat
hiszpańskich sieciówek:)

Na pierwszy post wybrałyśmy markę 
SFERA
 www.cdn.condenast-profesional.es


 

www.madrid.salir.com

Zdjęcia przedstawiają sklep Sfery na jednej z centrycznych ulic Madrytu- calle Preciados. 
Marka Sfera narodziła się jako marka własna znanego hiszpańskiego domu handlowego El Corte Ingles. O samym El Corte Ingles przygotujemy Wam osobny post na pewno, dziś skoncentrujmy się na jego córce :)
Do 2002 Sfera była marką dostępną wyłącznie w wyżej wymienionym domu handlowym, w 2002 oddzieliła się od rodziciela i wyszła na ulice. Główną ideą marki  było stworzenie sieci sklepów oferujących klientom modę miejską  inspirowaną najnowszymi, bieżącymi tendencjami. Rezultat? Wygoda, moda, jakość i cena - cztery zalety Sfery :)


www.elcorteingles.es

Charakterystyczną cechą sklepów Sfery jest eksponowanie towaru gamami kolorystycznymi - zdecydowanie ułatwia to klientom  odnalezienie swojej gamy kolorów i tworzenie własnych kombinacji.
Marka jest jeszcze młoda, w Hiszpanii znana i lubiana, głównie za swój "casualowy "design.
Ma już swoje sklepy we wszystkich głównych miastach hiszpańskich i centrach handlowych,  jest popularna w Portugalii, Grecji i Meksyku,  swoich dystrybutorów posiada również w Arabii Saudyjskiej, Belgii, Egipcie i Kuwejcie. Na tym nie koniec - marka ambitnie planuje rozwój międzynarodowy, więc kto wie, być może niedługo spotkamy charakterystyczne logo Sfery w Krakowie lub Warszawie :)


 www.ideal.es

Sfera tworzy odzież i akcesoria dla osób pragnących być na topie, ich projekty zawsze odzwierciedlają trendy panujące w modzie- kilka zdjęć z najnowszego lookbook'a , aby nieco przybliżyć Wam wizję marki:
www.sfera.eu  Sferę lubimy, co widać  w kilku naszych  stylizacjach - nosimy ją na rockowo , czyniąc honory pani domu (całe szczęście, że skorzystałam z tej spódnicy kilka razy, bo jakoś dziwnym trafem zabłąkała się do walizki i odleciała do Polski z moją siostrą ;)   ) czy też miksując faktury i printy . Mamy nadzieję, że i Wam spodobają się propozycje tej sieciówki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz