poniedziałek, 5 listopada 2012

O czym to będzie.....


Nasza blogerska przygoda dopiero się zaczyna, więc i blog ten dopiero nabiera wyglądu i charakteru ,
niemniej jednak aby zachęcić do odwiedzin, należałoby się przywitać i określić, czego blog dotyczyć będzie .
Tak więc, witamy serdecznie!
Blog kreował się jakiś czas w naszych umysłach, ukonkretniwszy się niedawno.
Dość późno wiekowo zaczynamy, gdyż większość z nas jest już po 30tce, część jest żonami, część już matkami, singielki też się trafiają. No dobrze, skłamałam, nie wszystkie z nas są po 30tce - mamy wśród nas też powiew młodości :D.
Mamy zamiar pisać o wszystkim, co dotyczy kobiet, nas samych, i mamy nadzieję, ze spodoba się Wam nasz sposób widzenia świata.
Aby nie przeciągać, krótkie podsumowanie tego, co tu ma być zawarte.
Na dzień dobry kawa i ciacho- być może któraś z nas (na pewno nie ja ;)  ) objawi talent kulinarny, i pojawią się ciekawe przepisy i porady kulinarne :)

Pisać będziemy również o tym, co kobiety kochają najbardziej, a co zapewne stanowi zmorę mężczyzn, którzy nam w życiu towarzyszą : ciuszki, szmatki, fatałaszki :) 


Zapewne pisząc o kobietach, nie da się pominąć istotnego dla każdej z nas tematu : pielęgnacji z konieczności i przyjemności ;)  - na pewno pojawią się posty na temat kosmetyków !


Z racji bycia kobietami, które uwielbiają pielęgnować otoczenie, nie sądzę, abyśmy pominęły tak istotny temat, jakim jest dekoracja i wystrój wnętrz ;)


Do dekoracji i wystroju zaliczyć można zapewne nasze przydomowe i domowe ogródki - ja co prawda posiadam tylko jedną doniczkę, ale na pewno miłośniczek żywych roślin jest wśród nas mnóstwo ;)

Na koniec pragnę zapewnić, iż aby nie zanudzać, pojawią się tu na pewno posty wyjątkowo mało kobiece z zasady (w praktyce bywa różnie :)  ) .

Mamy nadzieję, że nasz blog spodoba się Wam, tak więc serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

pisała Ruda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz